Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu śle serdeczne podziękowania Przedszkolu Pod Wesołą Chmurką z Tarnowa Podgórnego za ich wsparcie! Dzięki Waszej życzliwości i zaangażowaniu, możemy dalej pomagać naszym małym wojownikom. Przedszkole przekazało nam wiele niezwykle potrzebnych rzeczy:

🌈 Kosmetyki dla dzieci: chusteczki jednorazowe, płyny do kąpieli, szampony, balsamy antyalergiczne – dzięki nim codzienne pielęgnowanie staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

🎨 Przybory plastyczne – kleje, nożyczki, papier kolorowy niezastąpione narzędzia w tworzeniu naszych kreatywnych projektów plastycznych.

🖍️ Kolorowanki dla starszych dzieci – odprężająca rozrywka i sposób na wyrażanie siebie poprzez sztukę.

🎲 Gry manualne dla dzieci młodszych i starszych – bo zabawa to nie tylko sposób na spędzenie czasu, ale także rozwijanie umiejętności logicznych i budowanie więzi.

🧩 Drewniane zabawki – nie tylko bezpieczne, ale i ekologiczne, które dodatkowo rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne dzieci.

Wasza hojność sprawia, że nasza praca nabiera jeszcze większego sensu, a na twarzach naszych podopiecznych zagościł uśmiech 😊 Dziękujemy za Wasze serce i zaangażowanie w pomoc potrzebującym” ❤️