Nasze przedszkole w ramach wolontariatu nawiązało współpracę z Fundacją Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu oraz jej podopiecznymi przebywającymi na oddziałach onkologii dziecięcej w Szpitalu Jonschera w Poznaniu.

Dzieci wspólnie z nauczycielkami z dużym zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy  nagrały filmik z życzeniami powrotu do zdrowia, wykonały własnoręcznie zrobione prezenty oraz kartki Świąteczne. Dzięki wsparciu Rodziców udało nam się zgromadzić sporą ilość materiałów plastycznych, którą  przekazaliśmy do Fundacji.

Dyrekcja i grono pedagogiczne składają serdeczne podziękowania Rodzicom i Dzieciom, którzy włączyli się w akcje charytatywną na rzez Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu. Dziękujemy za okazana pomoc i szczodre serce.

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”- Flora Edwards