Bajkowe gofry w grupie „Orły”.

5 listopada pięknie zapachniało w grupie „Orłów”. Rodzice Kacpra i Marcela wspólnie za małymi pomocnikami robili pyszne gofry. Dzieci bardzo zaangażowały się przygotowanie ciasta, odmierzały i mieszały składniki. W trakcie przygotowań przedszkolaki poznały wybrane urządzenia kuchenne i zasady bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych. Kiedy wszystko było już gotowe przystąpili do pieczenia. Gofry wyszły znakomite. Dzieci samodzielnie komponowały swoje gofry, nie zabrakło bitej śmietany, pysznych owoców, sosów i dżemów z naszej grupowej spiżarni. Degustacja sprawiła im największą radość a na ich twarzach zagościł słodziutki uśmiech. Już niebawem kolejne zadanie kulinarne przed grupą „Orły”.