„W przedszkolu andrzejek nadszedł czas. Niech taniec i zabawa królują wśród nas. Już zaczynamy, już nie czekamy. Zabawa dalej, start!”. W miniony piątek (29.11) nasze przedszkolaki z grup Orły i Sikorki przeniosły się w piękny świat zabaw andrzejkowych. Kiedyś uważano listopad za miesiąc magiczny, niezwykły. I właśnie dlatego, wszyscy ludzie wykorzystywali ten czas na wróżby, które miały przepowiadać przyszłość. Teraz przyszła kolej na zabawę także w naszych grupach. Dzieci poprzez różne konkursy i zadania mogły „poznać swoją przyszłość” – tą bliską i tą daleką. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Ten ciekawy dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową oraz integracji wszystkich dzieci. A co będzie jutro? Przyszłość nam pokaże… Pewne jest to, że nasze andrzejki przyniosły przedszkolakom wiele radości.